FOR PASIV FOR PASIV
Soutěž
Pasivní dům roku

Organizátor


ABF, a.s.

6. ročník veletrhu FOR PASIV


Každoročně se na veletrhu prezentují jedničky z oboru. Své uplatnění zde najde každá firma, která se věnuje projektovému a rozpočtovému oboru, výstavbě a rekonstrukcím, dodávce stavebních materiálů a technického vybavení budov, diagnostice, auditům, poradenství či způsobům financování. 

Zájem o veletrh FOR PASIV a jeho téma stále roste. Důkazem toho je nejen narůstající zájem firem prezentovat zde své produkty a služby, ale také zvyšující se číslo návštěvníků, které v letošním roce přeskočilo 21 000. 

Pro návštěvníky i vystavovatele bude připraven opět zajímavý doprovodný program, který inspiruje a motivuje laickou i odbornou veřejnost a pomůže nalézt odpovědi na jejich otázky. Jako novinku připravujeme ve spolupráci s Centrem pasivního domu konferenci s tématem chytré a úsporné domy.

6. ročník veletrhu FOR PASIV proběhne v souběhu společně s veletrhem CESTY DŘEVA, který je zaměřen na dřevostavby, dřevěné konstrukce, materiály, výrobky, zpracování a technologie dřeva a dále s veletrhem STŘECHY PRAHA. 

 

Více informací k veletrhu naleznete na stránkách www.forpasiv.cz


Zpět na seznam aktualit
TZB-info
TZB-info Konstrukční principy hrázděných staveb (3. část) VŠ nevyčerpaly ani polovinu peněz určených na rekonstrukce Světové prvenství: Izolační skla Thermobel získala certifikát Cradle to Cradle CertifiedTM Bronze Konstrukční principy hrázděných staveb (2. část) Základní škola v Kněžmostě bude energeticky soběstačná Srovnání železobetonové základové desky a desky z panelů na zemních vrutech pro pasivní dům
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2017

Závěrečná zpráva 2016

Závěrečná zpráva 2015
Facebook
Facebook