FOR PASIV FOR PASIV
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

NEJČASTĚJŠÍ CHYBY PŘI VÝSTAVBĚ ÚSPORNÝCH DOMŮ

Kvalitní a podrobná projektová dokumentace je základ úspěchu, ale ani ona nepovede k dobrému domu, pokud stavba nebude svědomitě a technologicky řádně provedena. Výstavba úsporných domů má svoje specifika, která je potřeba znát, aby bylo možné předejít chybám, které jsou později neodstranitelné, nebo jen za cenu vysokých nákladů. Nepodceňujte kontrolu stavby!
Typ akce: Přednáška


Datum zahájení: Sobota, 09.02.2019 13:45 - 14:30

Místo konání: Hala 2, Přednáškový sál 5

Organizátor: Pivec Projekce s.r.o.

Vstupné: v rámci vstupenky na veletrh


Kontaktní informace:
ABF, a.s.
Přednáška se bude zabývat nejčastějšími problémy a chybami při výstavbě, se kterými jsem se setkal, nebo je sám udělal. Přednáška bude zacílena na stavební a stavebně-konstrukční části projektu. 

 

Přednášející: Ing. Jan Pivec , Pivec Projekce s.r.o.

 

www.pivec.cz

                                            


  TZB-info
TZB-info Hledání nejlepších ekologických projektů pokračuje. Přihlaste se, čas se krátí Inspirace: DELTA projektovala administrativní a laboratorní budovu zcela ze dřeva Nové administrativní centrum Lesů České republiky V programu na snížení energetické náročnosti bytovek mimo Prahu zbývá ještě 6,3 miliardy Dřevostavby jsou v kurzu. Ve Velkých Chvalovicích bylo postaveno 11 nových domů ze dřeva Funkční propojení dobové architektury a moderní technologie: Jurkovičovu chatu v Pekle vytápí tepelná čerpadla NIBE
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR PASIV 2018

Závěrečná zpráva FOR PASIV 2017

Facebook
Facebook