FOR PASIV FOR PASIV
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

PORADENSTVÍ: KOMÍNOVÁ ASOCIACE– APOKS

Na veletrhu budou k dispozici vždy minimálně dva odborníci, kteří budou připraveni zdarma odpovídat na dotazy návštěvníků veletrhu. Odpovídat budou hlavně na dotazy z těchto okruhů energetického poradenství: Energetické audity, průkazy (en. náročnost budov), Energie z biomasy, Energie slunce – výroba elektřiny, Energie slunce – výroba tepla, Kogenerace, trigenerace, Legislativa, Měření a regulace, Nízkoenergetické a pasivní domy, Ostatní, Plyn, Příprava teplé vody, Tepelná čerpadla, geotermální energie, Uhlí, Úsporná opatření v průmyslu, Vytápění, Využití odpadního tepla, Větrání a rekuperace, Zateplování budov.
Typ akce: Poradenství


Datum zahájení: Čtvrtek, 07.02.2019 10:00 - 18:00

Místo konání: Hala 2, stánek 2B20

Organizátor: Komínová asociace - APOKS, z.s.

Vstupné: v rámci vstupenky na veletrh


Kontaktní informace:
ABF, a.s.
Komínová asociace – APOKS je nezávislý neziskový spolek, jehož cílem je vytvořit prostředí pro vzájemnou komunikaci členů i nečlenů v oblasti poznatků, výzkumu a zkušeností v oblastech týkajících se zdrojů energie vzniklé spalováním a následným odvodem zplodin spalování do atmosféry při současné minimalizaci znečištění životního prostředí.

Komínová asociace sdružuje odborníky z příbuzných oborů: soudní znalec v oboru služby – kominictví, individuální komíny, systémové komíny, komínové vložky, kominíci, a revizní technici spalinových cest, bezpečnostní technici BOZP, energetičtí specialisté, krbaři, odborníci z oboru požární bezpečnosti staveb, projektanti, stavitelé a další. 

Asociace poskytuje poradenskou a výukovou činnost. 

 

V rámci poradenské činnosti provozujeme energetické konzultační a informační středisko – 9023 EKIS Kamenice. Energetické poradenství EKIS je BEZPLATNÁ SLUŽBA pro veřejnost, která slouží k podpoře zavádění energetických úspor a obnovitelných zdrojů energie. Určena je občanům, veřejné správě, podnikům a podnikatelům. Komínová asociace – APOKS provozuje konzultační středisko V Kamenici u Prahy, kde poradenství vykonávají kvalifikovaní energetičtí poradci vybraní Ministerstvem průmyslu a obchodu. Poradenství  je vykonáváno s finanční podporou Ministerstva průmyslu a obchodu z PROGRAMU EFEKT – Státního programu na podporu úspor energie a využití obnovitelných zdrojů energie.

 

https://www.kominy-komin.cz/ekis/

 

https://www.kominy-komin.cz/kominova-asociace/

 

https://www.facebook.com/Kominova.asociace/

 


  TZB-info
TZB-info Navštivte bezplatné semináře Nová zelená úsporám a Dešťovka Působení dřevěných konstrukcí v nepříznivých podmínkách Konec léta!? Je nejvyšší čas myslet na zimu Integrovaný návrh vytápění NZEB s podporou BIM Zahájení stavby repliky kostela v Gutech zatím stojí, chybí vyjádření hasičů PROFIspeciál 2019/2020 pro odborníky právě vyšel
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR PASIV 2019

Facebook
Facebook