FOR PASIV
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

FOR PASIV 2016


Vážení obchodní přátelé a příznivci veletrhu FOR PASIV,

bydlení v pasivních a energeticky úsporných domech je pro odbornou i laickou veřejnost velmi atraktivním tématem, a to nejen v návaznosti na rostoucí zájem o takové bydlení. Důkazem toho jsou i úspěšné tři ročníky veletrhu FOR PASIV, na které v termínu od 21. do 23. ledna 2016 naváže další, již 4. ročník.

Své uplatnění zde najde každá firma, která se věnuje projektovému a rozpočtovému oboru, výstavbě a rekonstrukcím, dodávce stavebních materiálů a technickému vybavení budov, diagnostice, auditům, poradenství či způsobům financování.

Návštěvníci se mohou těšit na velmi atraktivní doprovodný program, jehož součástí bude i konference „Jak se žije v pasivních domech“ a poradenské centrum Bahal aliance a Centra pasivního domu, kde získají návštěvníci odpovědi na své otázky.

V pořadí 4. ročník veletrhu FOR PASIV proběhne v multifunkčním areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech souběžně s veletrhem CESTY DŘEVA a STŘECHY PRAHA. Součástí souběhu veletrhů bude i okresní kolo velmi oblíbené soutěže učňů ve stavebnictví SUSO.

 


Více
Závěrečná zpráva 2023

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje