FOR PASIV
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Pořádáme soutěž PASIVNÍ DŮM ROKU, která podporuje výstavbu pasivních domů v České republice


Pořádáme soutěž PASIVNÍ DŮM ROKU, která podporuje výstavbu pasivních domů v České republice

Soutěžní přehlídka pasivních domů a domů s velkmi nízkou spotřebou energie si klade za cíl hledat, mapovat a oceňovat nejzajímavější pasivní domy a domy s velmi nízkou spotřebou energie na území České republiky. Atraktivní formou se snaží podpořit šetrnou výstavbu v Česku. Zároveň chce veřejnosti ukázat, že kvalitně postavené, ekologické a zdravé bydlení je moderní a dostupné prakticky každému. Soutěž bezesporu přispívá k ochraně českého životního prostředí. Mezi širokou veřejností potom zvyšuje povědomí o celospolečenské odpovědnosti v zacházení se zdroji.

 

Na soutěži budou uděleny čtyři ocenění ve dvou kategoriích

Soutěž PASIVNÍ DŮM ROKU proběhne ve dvou kategoriích, a to novostavby rodinných domů a novostavby a rekonstrukce ostatních budov. Uděleny budou čtyři ocenění, konkrétně dvě ceny poroty, cena generálního partnera a cena veřejnosti. Právě cena veřejnosti bude udělena na základě veřejného hlasování na webovém portále www.pasivnidumroku.cz od 12. prosince 2016 do 31. ledna 2017. Vítězové soutěže budou slavnostně vyhlášeni na veletrhu nízkoenergetických pasivních a nulových staveb FOR PASIV od 9. do 11. února 2017.


Podrobné informace o projektu naleznete na webových stránkách www.pasivnidumroku.cz


Více
  TZB-info
TZB-info Vláda schválila program pro Modernizační fond Nová technická norma ČSN 730331-1 Energetická náročnost budov. Typické hodnoty pro výpočet Změny ve veřejné zakázce - komentář pravidel účinných od 12/2020 Přihlašujte příspěvky na konferenci Tepelná ochrana budov 2021 Povrchová úprava a ochrana dřeva v exteriéru Level(s), nový rámec pro hodnocení udržitelnosti obytných i kancelářských budov v Evropě
Facebook
Facebook