FOR PASIV
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

PORADENSKÉ CENTRUM FOR PASIV


Nechte si poradit přímo od expertů na úsporné a pasivní domy - nezávisle, zkušeně a bezplatně. K dispozici tu pro vás budou odborníci Centra pasivního domu, kteří vám poradí s vašimi projekty energeticky úsporných domů popř. s možnostmi dotací.

 

Budete mít také možnost využít poradce Hypoteční banky, který vám poradí s financováním vaší stavby, např. s hypotékou na výstavbu dřevostaveb, Zelenou hypotékou či hypotékou na mobilní domy.

 

U našich poradenských stolů se vystřídá řada zkušených odborníků na pasivní domy z různých oborů - architekti, projektanti, stavitelé, energetičtí poradci, experti na větrání, vzduchotěsnost, experti na dotace a financování.

 

Jsme tu pro Vás po celou dobu veletrhu! Získejte bezplatně odpovědi na všechny Vaše otázky!

 

Pořadatel: ABF, a.s. (veletrh FOR PASIV) ve spolupráci s Centrem pasivního domu, z.s.


Více
  TZB-info
TZB-info Online konference BOLD FUTURE: Směle o budoucnosti udržitelného stavitelství - vize, trendy, case studies V chytrém městě budou mít školy vlastní elektrárnu. Jak to bude vypadat? Cashback akce Hromada výhod Jaké tepelné čerpadlo zvolit pro rodinný dům? Sněmovna v závěrečném čtení projednává nový stavební zákon Ocenění pro Siemens v soutěži Český energetický a ekologický projekt, stavba, inovace roku 2019
Facebook
Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje