FOR PASIV
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Najdete na veletrhu - FOR PASIV


Designové radiátory Zehnder pro koupelny i obytné prostory

Vystavovatel: - Hala - 2, Stánek - A22

Jedinečné designové radiátory pro koupelny a obytné místnosti domov nejen vyhřívají, ale také zkrášlují. Prvotřídní kvalita, dokonalá funkčnost a krásný vzhled. Topná tělesa k dispozici téměř v 50 barvách, chromovaném a nerezovém provedení. Umožňují teplovodní, kombinované i elektrické vytápění. Zehnder Kazeane - unikátní vzhled se šikmými plochými trubkami, koupelnový bestseller. Zehnder Charleston - originál mezi ocelovými článkovými radiátory.


Rekuperační jednotky řady Flair a VZT rozvod Air Excellent

Vystavovatel: - Hala - 2, Stánek - C07

Špičkové jednotky Brink Flair s nejlepšími technickými parametry a vybaveností. Systémový vzduchotechnický rozvod Air Excellent. Široké možnosti příslušenství (zvlhčovač, senzory CO2, zónová regulace, chlazení, filtrace).


Rekuperační jednotky FLUO se sadou filtrů FLUO SAVE

Vystavovatel: - Hala - 2, Stánek - B09

Řízené větrání s rekuperací tepla od V-systém zajistí nejen neustálý přívod čerstvého vzduchu bez škodlivin, ale také úspory nákladů na vytápění. Nadstandardní záruka 5 let. Řešení pro novostavby, rekonstrukce i byty. Velmi tichý provoz, přesná a automatická regulace. Pro ještě ekonomičtější provoz sada filtrů FLUO SAVE. Vyřízení dotace.


NILAN Compact AIR 9

Vystavovatel: - Hala - 2, Stánek - A19

Větrací jednotka Compact s vestavěným tepelným čerpadlem AIR 9 systému vzduch – voda zajišťující komplexní službu pro rodinné domy: větrání až 300 m3/h, vysoká účinnost rekuperace, levný ohřev teplé vody, letní chlazení přívodního vzduchu, úsporné vytápění, komfortní uživatelské ovládání s možností dálkové správy.


AC Heating tepelná čerpadla

Vystavovatel: - Hala - 2, Stánek - A15

AC Heating tepelná čerpadla se zárukou 7 let. Tepelná čerpadla instalujeme po celém území České Republiky. Navrhneme Vám správné řešení pro rodinný i bytový dům.


PENB, poradenství energetických specialistů

Vystavovatel: - Hala - 2, Stánek - B09

Poradenství energetických specialistů V-systém. Řešení pro novostavby i rekonstrukce optimalizujeme tak, aby bylo dosaženo komfortu a efektivity bydlení s maximálním využitím dotací NZÚ. Myslete na to, že technologie jsou stejně důležité jako kvalita zateplení a použitých materiálů.


Aktuální informace o novinkách v dotacích na úsporné a ekologické bydlení

Vystavovatel: - Hala - 2, Stánek - A20

Populární program Nová zelená úsporám bude pokračovat i v příštích obdobích a nabídne více prostředků pro zájemce o energeticky úsporné renovace a stavby rodinných i bytových domů. Nabídka dotací je rozšířena o podprogram Nová zelená úsporám Light pro domácnosti s nižšími příjmy a seniory. Až 150 tisíc korun je možné získat na rychlé a snadné zateplení. Dotace může pokrýt 100 % výdajů a lze ji čerpat předem. Představíme i nové dotační výzvy z Operačního programu Životní prostředí.


časopis builder

Vystavovatel: - Hala - 2, Stánek - A04

Tištěný časopis builder - pro moderní stavbu, interiér a zahradu.


Fotovoltaika SOLU pro maximální úspory

Vystavovatel: - Hala - 2, Stánek - B09

Fotovoltaická elektrárna od V-systém navržena na míru dle potřeb a možností objektu. Obnovitelný zdroj energie pro zajištění běžného provozu domácnosti s významným snížením nákladů za dodávky el. energie. Wallbox. Automatický provoz. Bezplatné poradenství, možnost vyřízení dotace.


Zimní ochranné aplikace pro bezpečnost a pohodlí

Vystavovatel: - Hala - 2, Stánek - B09

Ochrana proti námraze a zamrzání pomocí topných kabelů V-systém. Ochrana potrubí, okapů, svodů, střech, vyhřívání venkovních ploch, vyhřívání pro zemědělství i průmysl. Automatický provoz, dlouhá životnost, bezpečnost, vhodné pro všechny objekty.


Zehnder ComfoClime - komfortně temperovaný čerstvý vzduch po celý rok

Vystavovatel: - Hala - 2, Stánek - A22

Nový klimatický modul Zehnder ComfoClime je určený pro dohřev, dochlazování a odvlhčování vzduchu v systému řízeného větrání s rekuperací tepla. Společně s komfortní větrací jednotkou Zehnder ComfoAir Q zabezpečuje v RD trvale čerstvý čistý vzduch s optimalizovanou teplotou. Využívá invertorovou technologii tepelného čerpadla vzduch-vzduch, energeticky efektivní. 100% čerstvý vzduch, bez recirkulace. Plug & Play řešení, snadné ovládání pomocí aplikace. Přispívá k získání lepší kategorie PENB.


ČISTÍRNY ODPADNÍCH VOD, BAZÉNY, NÁDRŽE

Vystavovatel: - Hala - 2, Stánek - C03

Plně automatizované čistírny odpadních vod s vysokou účinností čištění. Možné povolení ohláškou dle §15a. Energeticky úsporný provoz.


Elektrické podlahové vytápění s přesnou regulací

Vystavovatel: - Hala - 2, Stánek - B09

Komfortní elektrické podlahové vytápění pro všechny typy objektů (novostavby, rekonstrukce, byty, rekreační i komerční objekty). Vhodné pro téměř jakoukoliv podlahovou krytinu. Bezúdržbové, úsporné, bezpečné, s velmi přesnou regulací a možností ovládání na dálku.


Moderní přímotopy jako rychlý zdroj tepla

Vystavovatel: - Hala - 2, Stánek - B09

Přímotopné konvektory jsou rychlým zdrojem příjemného tepla. Rychlá a snadná instalace, moderní design, pohodlné a intuitivní ovládání i na dálku, možnost programování. Ideální do koupelen, kanceláří, na chaty a chalupy, jako doplňkový zdroj vytápění do RD, bytů.


Porotherm 44 T Profi / Profi Dryfix

Vystavovatel:

Nejmodernější cihelné bloky Porotherm T Profi vznikly symbiózou keramického stavebního materiálu a osvědčené minerální izolační vaty. Mají jedinečné tepelněizolační vlastnosti a vyhovují přísným kritériím pasivních domů a domů s téměř nulovou spotřebou energie i bez dalších vrstev dodatečného zateplení. Broušené cihly Porotherm 44 T Profi / Profi Dryfix jsou určené pro omítané jednovrstvé obvodové nosné i nenosné zdivo tloušťky 44 cm s vysokými nároky na tepelný odpor a tepelnou akumulaci stěny.


Kompletní systém větrání Zehnder s rekuperací tepla

Vystavovatel: - Hala - 2, Stánek - A22

Švýcarská společnost Zehnder je největším evropským výrobcem větracích jednotek s rekuperací tepla pro RD a byty s dlouhou tradicí. Vyvíjí, vyrábí a dodává nejen větrací jednotky, ale ucelený systém s vysoce hygienickými rozvody vzduchu a designovými mřížkami a ventily. Sladěné, snadno kombinovatelné prvky umožňují kvalitní instalaci pro maximální spokojenost zákazníků. Bezplatně zpracujeme optimální návrh systému větrání vč. cenové nabídky a podrobného výpisu materiálu.


Závěrečná zpráva 2022

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje