FOR PASIV FOR PASIV
Soutěž
Pasivní dům roku GRAND PRIX veletrhu FOR PASIV 2018

Exponáty Grand Prix - FOR PASIV


ATREA SET RB

Vystavovatel: ATREA s.r.o. - Hala 5 - A10

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Jedná se o komplexní řešení systému větrání / vytápění / chlazení / ohřev TV. Kombinace osvědčených komponent, kterými jsou větrací jednotky s cirkulací řady R5 a tepelné čerpadlo zcela nového konceptu vzduch/voda. Čerpadlo je zapojeno do unikátního systému se zásobníkem, který nahrazuje hydromodul a současně umožňuje přímé chlazení.

Charakteristika:
Jde o ucelený systém, který je dodáván jako řešení se všemi komponenty nezbytnými pro instalaci. Hlavní výhodou je minimalizace investičních nároků při zachování výborných technických parametrů tepelného čerpadla a vysoce efektivní způsob ohřevu TV. Vše je doplněno o řídicí modul, který ovládá všechny části systému.
Stávající uplatnění na trhu:
Nultá série, nasazení do výrobního programu společnosti je plánováno od 06/2018


PKOM4

Vystavovatel: Evora CZ, s.r.o. - Hala 5 - A12

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Kompaktní rekuperační jednotka se čtyřmi funkcemi (větrání, vytápění, chlazení, ohřev TUV) na ploše menší než 0,75 m2. Cena od 246.400 Kč. Záruka 5 let na kompletní zařízení. Dvě samostatná tepelná čerpadla. Solární/topný registr. Lze doplnit o systém se zpětným získáváním vlhkosti (enthalpický výměník). Dodací lhůta 1 měsíc.

Charakteristika:

Účinnost rekuperace větší než 88 % dle PHI a certifikace pro -15 °C dle PHI. Vzduchový výkon 85–300 m³/h. Chlazení a topný výkon až 1,3 kW. Levný ohřev TUV pomocí samostatného tepelného čerpadla s topným výkonem až 1,6 kW. Objem zásobníku TV až pro 5 osob (212 l). Kvalitní filtrace F7 v základu. Snadná cesta k NZÚ.

Stávající uplatnění na trhu:

Sériová výroba.

Výrobek je v těchto dvou nejúspěšnějších domech: 1. CERTIFIKOVANÝ PD dle PHPP v PODLESÍ – přihlášen do soutěže Pasivní dům 2017. http://www.pasivnidomy.cz/domy/certifikovany-pd-podlesi-474#technicke-zarizeni 2. Loňský výherce v soutěži Pasivní dům 2016 - NOVOSTAVBA RD KOCIÁNKA. http://www.pasivnidomy.cz/domy/novostavba-rd-kocianka-525#technicke-zarizeni


TZB-info
TZB-info Mýty a omyly o systému řízeného větrání s rekuperací tepla Jako odborný partner nabízíme vstupenku zdarma na veletrh FOR PASIV a Cesty Dřeva Je potřeba zaměřit se na renovace STUDIO AXIS - pozvánka na akreditované vzdělávání v 1. pol. roku 2018 Multikriteriální analýza vhodnosti užití vybraných druhů dřeva pro konstrukční účely Nové technické řešení pro zvukověizolační zděné konstrukce
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR PASIV 2017

Závěrečná zpráva FOR PASIV 2016

Facebook
Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje