FOR PASIV
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
Úsporný dům

Najdete na veletrhu - FOR PASIV


Systém stěnového ztraceného bednění Maxplus

Vystavovatel: IZOPOL DVOŘÁK, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - C06

Maxplus je moderní stavební systém stěnového ztraceného bednění z tepelné izolace Neopor o tloušťkách tvarovky od 50 do 300 mm, které lze dle požadavku libovolně kombinovat. Snadná manipulace, rychlá přesná výstavba a cenová dostupnost, to jsou jen některé z předností systému, jehož výsledkem je štíhlá, úsporná a odolná monolitická konstrukce.


HomEvap Chladič vzduchu

Vystavovatel: Evora CZ, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B08

Chladič HomEvap je zařízení určeno pro nepřímé chlazení v systému řízeného větrání s rekuperací tepla. HomEvap Chladič využívá zduchotechnickou jednotku s rekuperací tepla, díky čemuž přivádí do interiéru chladný vzduch. Chlazení tak probíhá efektivněji a chladí v noci i během dne. Výhodami Chladiče HomEvap jsou zejména tichý a automatický chod, snadné napojení i na stávající rozvody.


Lepené laminované desky (cedr, borovice, modřín)

Vystavovatel: KEDROF Ltd. - Hala - 5, Stánek - B26

Jádrem podnikání naší společnosti je výroba a výstavba laminovaných dřevěných domů. Vlastní výroba laminovaných desek z borovice, modřínu a altajského cedru a komplexní servis navazujících projekčních, výrobních a konstrukčních činností umožňují za všech okolností garantovat vysokou kvalitu konstrukce vašeho domu nebo chaty z laminovaného dřeva.


Blaugelb Triotherm+ systém předsazené montáže

Vystavovatel: Meesenburg s.r.o. - Hala - 2, Stánek - C11

Systém předsazené montáže se skládá pouze ze tří komponentů, kterými jsou profil ze zhuštěného EPS, který lze nekonečně napojovat, hybridní polymer a fixační šrouby. Systém má certifikát Passivhaus Institut v Darmstadt třídy phB. Lze jej použít na téměř jakýkoliv stavební podklad. Systém je certifikovaný na ochranu proti vniknutí do třídy RC2 a má zkoušky zvukové izolace s hodnotou 60dB pro každé předsazení včetně utěsnění. Vyložení je od 70 - 230 mm.


Bioklimatická pergola Placeo

Vystavovatel: SUN SYSTEM s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B14

Nejprodávanější hliníková pergola v ČR. Tento typ pergol má zcela rovnou obvodovou konstrukci (bez sklonu) a střechu tvoří hliníkové lamely, které je možno polohovat (naklápět) v rozmezí od 0° do 140°. Pod pergolou tak můžete být nejen v letním počasí, ale i za deště nebo v zimě.


Dotace na úsporné a ekologické bydlení

Vystavovatel: Státní fond životního prostředí České republiky - Hala - 2, Stánek - A21

Nová zelená úsporám je nejefektivnějším programem zaměřeným na úspory energie v budovách pro bydlení. Podporuje zateplení budov, výměnu oken a dveří, solární systémy a další úsporné zdroje energie či stavbu nízkoenergetických domů. Dotační program Dešťovka přispívá na zachytávání a využívání dešťové a odpadní vody v domácnosti. Seznámíme vás s novinkami, poskytneme bezplatné poradenství zájemcům o dotace, projektantům i energetickým specialistům.


Pichler PKOM4 Classic

Vystavovatel: Evora CZ, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B08

Kompaktní zařízení Pichler PKOM4 Classic je vhodným řešením pro byty a rodinné domy v nízkoenergetickém a pasivním standardu. Výhodami Pichler PKOM4 Classic jsou 4 funkce v jednom provedení: větrání - vytápění - chlazení - teplá voda a malé prostorové nároky na umístění jednotky.


HomEvap Zvlhčovač vzduchu

Vystavovatel: Evora CZ, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B08

Zvlhčovač HomEvap je zařízení pro zvlhčování vzduchu a může být instalováno do jakéhokoliv systému řízeného větrání s rekuperací tepla. Funguje na přirozeném procesu vypařování vody, což je jeden z nejjednodušších a energeticky nejvýhodnějších způsobů zvlhčování vzduchu. Zvlhčovač HomEvap je standardně vybaven vodním filtrem Legiosafe®, který zaručuje zdravý a hygienicky nezávadný provoz. Výhodami Zvlhčovače HomEvap jsou zejména tichý a automatický chod, snadné napojení i na stávající rozvody.


Jablotron Systém 21

Vystavovatel: JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY CZ s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B05

Systém 21 zahrnuje komponenty pro vnitřní prostředí rodinných domů - větrání, chlazení, ohřev teplé vody a vytápění. Jeho základní vlastností je ucelenost a přitom nízká investiční náročnost. Čím kvalitnější je obálka domu, tím jednodušší a méně investičně náročné technologie dům potřebuje. Větrání je zastoupeno rekuperační jednotkou Futura, chlazení/topení modulem CoolBreeze, ohřev teplé vody je řešen pomocí ohřívače vody s tepelným čerpadlem Ambienta W a topení elektrokotlem Volta.


Integrovaný systém LWZ 8 CS Premium

Vystavovatel: STIEBEL ELTRON spol. s r.o. - Hala - 2, Stánek - B07

Tepelné čerpadlo systému vzduch-voda ve vnitřním provedení s integrovanou větrací jednotkou a zásobníkem teplé vody o objemu 235 litrů. Vhodné pro objekty o celkové ploše do 250 m2, kde se díky vestavěnému vzduchotechnickému výměníku vždy postará o čerstvý vzduch a vestavěná funkce chlazení zajistí celoroční konstantní vnitřní teplotu. Komfortní a ničím nerušené používání zaručuje integrovaná regulace a doplňkový zdroj tepla. Možnost ovládání chytrým telefonem.


Porotherm Energy+ = úspora energií na vytápění ve zdravém cihlovém domě

Vystavovatel: Wienerberger s.r.o.

Energy+ zahrnuje cihelné bloky Porotherm T Profi a TS Profi plněné minerální vatou, které vznikly symbiózou keramického stavebního materiálu a osvědčené minerální izolační hmoty. Tímto spojením byly vytvořeny cihelné bloky, které splňují nejpřísnější nároky na tepelný odpor a tepelnou akumulaci. Cihly Porotherm T Profi jsou vhodné pro jednovrstvé obvodové zdivo bez dalších vrstev zateplování. Vyhovují i přísným kritériím pasivních domů a domů s téměř nulovou spotřebou energie.


  TZB-info
TZB-info Konec horka v bytových domech - klimatizace bez velkých stavebních úprav, rychle a levně Dřevěný pavilon na festivalu Madrid Design Vyhlášen 5. Ročník České ceny za architekturu! Optimalizace domu z hlediska spotřeby energií a získání dotace Optimální dům pro všechny SOKRATES® LAZURIT Plus - středněvrstvá lazura 3v1
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR PASIV 2019

Facebook
Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje