FOR PASIV
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

FOR PASIV


Charakteristika12. ročník veletrhu, zaměřeného na nízkoenergetické, pasivní a nulové budovy, bude opět zastoupen prestižními firmami z oboru, podpořen širokou mediální kampaní, záštitami a odbornými partnery. 

FOR PASIV je určen všem specialistům, odborníkům a těm, kteří se zajímají o nízkoenergetické, pasivní a nulové domy, ať už jsou to mladí perspektivní lidé, kteří řeší úspory energie v novém bydlení či starší generace, která si chce dopřát ještě dostatek výhod a pohodlí svého stávajícího domova.


Své uplatnění zde najde každá firma, která se věnuje projektovému a rozpočtovému oboru, výstavbě a rekonstrukcím, dodávce stavebních materiálů a technického vybavení budov, diagnostice, auditům, financování či poradenství.

 

Veletrh FOR PASIV nabídne i pro poučeného laika velmi atraktivní doprovodný program. Každodenní program doplníme opět o Poradenské centrum, které propojí návštěvníka přímo s odborníkem v požadovaném oboru. Program bude připravován ve spolupráci s odbornými partnery.

 

Veletrh proběhne v jedinečném souběhu společně s veletrhem FOR WOOD, který je zaměřen na dřevěné stavby a konstrukce a s veletrhy pořádanými společností Střechy Praha.

 

Díky tomuto zaměření veletrhů obsáhne souběh obor stavění a rekonstrukce standardních, nízkoenergetických, pasivních či nulových staveb do A do Z.Termín: 6.-8. 2. 2025
Místo: PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 – Letňany

 


 

SHOPEX.CZ

 

Možnost prodávat své produkty také online na shopex.cz, a zvýšit tak jejich dostupnost po celý rok pro novou klientelu návštěvníků všech veletrhů konaných v PVA EXPO PRAHA. 

 


ZÁKLADNÍ STATISTICKÉ ÚDAJE VELETRHŮ FOR PASIV, FOR WOOD se souběhem Střechy-Solar-Řemeslo Praha 2024

 

Statistiku souběhu veletrhů For Pasiv/For Wood:

 

Počet návštěvníků: 22 879

Počet vystavovatelů: 156

Akreditovaní novináři: 47

Výstavní hr. plocha: 7 300 m2

 

Celý souběh včetně souběhu Střechy-Solar-Řemeslo Praha:

Počet vystavovatelů: 316

Výstavní hr. plocha: 17 000 m2

 

MAPA

GPS: 50.1288544N, 14.5121967E 
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2024

Facebook